DOPRAVA ZDARMA

pro objednávky nad 5000 Kč

Návrat za 14 dní

Personalizované Oblečení

Další podrobnosti

MOM - Softshell Waterproof Hoodie Camouflage Grey And Green

91578 Kč 242956 Kč
Průvodce velikostí

Personalizuj tento produkt jedním z následujících symbolů. Vybraný znak bude inserováný do produktu spolu s textem, který si vyberete.

+ 12962 Kč

Počet zbývajících znaků: 20

Maximum number of accepted characters for adding text/name is: 20.

PERSONALIZUJ TENTO ARTIKL

(Tištěný text zobrazený na výrobku z obrázku je jen příkladem.) Personalizujte produkt MOM - Softshell Waterproof Hoodie Camouflage Grey And Green jménem vašeho dítěte nebo jiným textem, který chcete vytisknout. Zní to zajímavě?

Pokud jste se zeptali, jak funguje personalizační služba, byla tato stránka navržena a vytvořena speciálně pro vás.

Personalizační princip je velmi jednoduc hý!

Můžete si personalizovat různé oděvní výrobky od iELM s několika označenými výjimkami, jménem vašeho dítěte nebo jiným textem, který chcete vytisknout. Jediné, co musíte udělat, je vyplnit požadovaný text v poli dostupném na stránce produktu. Doručený produkt, bude vždy ten, který jste požádali s textem, nikoliv výrobek prezentovaný jako model na stránce produktu.

Barvy tištěného textu a zip vybírá náš tým tak, aby dokonale odpovídaly barevnému schématu výrobků.

Personalizovaná služba založená na vytištěném textu je našimi zákazníky vysoce ceněna. Protože jsme se vždy zaměřili na vás, nabízíme vám také možnost přizpůsobit každý oděv různýma symboly pro děti. Ať už hovoříme o inserování symbolů, jako je srdce nebo hvězda, dítě si může vychutnat jedinečnost našich modelů. Každá stránka produktu obsahuje speciální znaky, ze kterých si můžete zvolit pro personalizaci produktu.

Personalizování by nebylo možné, pokud by tisk nebyl proveden na vysoce kvalitních certifikovaných materiálech GOTS (Global Organic Textile Standard). Barevná schéma každého produktu je speciálně vybrána tak, aby byl vždy zvýrazněn vlastní text nebo symbol.

Kouzlo dětství je důležitou součástí našich produktů, které jsou speciálně navrženy pro děti odvážné, krásné a s osobností.

Nepromokavá mikina, velmi dobrá odolnost proti větru a vodě.

-100% mikropolyester
- 10.000 vodního sloupce
- Vysoce prodyšná
- Uvnitř z fleece
- Membrána mezi těmito dvěma materiály
- Umyjte při teplotě 40°C
- Nesušte v mechanické bubnové sušičce
- Nepoužívejte balzám pro prádlo

K dispozici se jmenovkou na přední straně.
-62%