DOPRAVA ZDARMA

pro objednávky nad 5000 Kč

Návrat za 14 dní

Personalizované Oblečení

Další podrobnosti

O NÁS

iELM byla založena v roce 2013 ve Švédsku Jsme rodinný podnik, který navrhuje a vyrábí oděvy v limitované edici a snažíme se oblékat děti do unikátních oděvů za správnou cenu. Veškeré naše oděvy jsou vyráběny v Evropské unii ve světlých a vzdušných dílnách, které využívají nejmodernější vybavení. Podporujeme místní komunity a poskytujeme vynikající pracovní podmínky. V současné době máme více než 500 000 zákazníků a více než 250 000 stoupenců na Facebooku s vizemi pro expanzi po celé Evropě.

V souladu s naší filozofií jsme se rozhodli zúčastnit se a zavázat iniciativě Kompaktní společenskéodpovědnostiorganizace OSN a jejím principům v oblastech lidských práv, práce, životního prostředí a boje proti korupci.

Jméno iELM bylo inspirováno jménem čtyřech dětí rodiny.

Naší filozofií je vytvářet dětské oblečení pomocí inovačního designu, ve kterém vzhled, funkčnost a pocit na těle tvoří celek. Styl našich oděvů je jednoduchý, a proto je nadčasový. Materiál tvoří a drobné detaily převádějí oblečení na něco opravdu zvláštního. Většina artiklů je unisex, což je pro nás důležitý detail. Oblečení je vyrobeno z odolných materiálů, které umožňují mnoho mytí, je měkké a pohodlné, takže naše malé děti se mohou cítit skvěle / bavit se / a trávit úžasný čas. Oblečení se snadno stanou oblíbené jak pro děti, tak pro rodiče.

Oblečení IELM se zvýrazňují od ostatních oblečení barevnými materiály a silnými kontrasty. Tím, že jsme malý rodinný podnik, jsme vždy k dispozici a dodáme nejlepší služby pro zákazníky"

iELM Dětské oblečení, které najdete pouze online.