Doprava zdarma pro

objednávky nad 5000 Kč

Návrat za 14 dní

Personalizované Oblečení

Další podrobnosti

Baggy Hat Leopard Print-52

68471 Kč

PERSONALIZUJ TENTO ARTIKL

(Tištěný text zobrazený na výrobku z obrázku je jen příkladem.) Personalizujte produkt Baggy Hat Leopard Print-52 jménem vašeho dítěte nebo jiným textem, který chcete vytisknout. Zní to zajímavě?

Pokud jste se zeptali, jak funguje personalizační služba, byla tato stránka navržena a vytvořena speciálně pro vás.

Personalizační princip je velmi jednoduc hý!

Můžete si personalizovat různé oděvní výrobky od iELM s několika označenými výjimkami, jménem vašeho dítěte nebo jiným textem, který chcete vytisknout. Jediné, co musíte udělat, je vyplnit požadovaný text v poli dostupném na stránce produktu. Doručený produkt, bude vždy ten, který jste požádali s textem, nikoliv výrobek prezentovaný jako model na stránce produktu.

Barvy tištěného textu a zip vybírá náš tým tak, aby dokonale odpovídaly barevnému schématu výrobků.

Personalizovaná služba založená na vytištěném textu je našimi zákazníky vysoce ceněna. Protože jsme se vždy zaměřili na vás, nabízíme vám také možnost přizpůsobit každý oděv různýma symboly pro děti. Ať už hovoříme o inserování symbolů, jako je srdce nebo hvězda, dítě si může vychutnat jedinečnost našich modelů. Každá stránka produktu obsahuje speciální znaky, ze kterých si můžete zvolit pro personalizaci produktu.

Personalizování by nebylo možné, pokud by tisk nebyl proveden na vysoce kvalitních certifikovaných materiálech GOTS (Global Organic Textile Standard). Barevná schéma každého produktu je speciálně vybrána tak, aby byl vždy zvýrazněn vlastní text nebo symbol.

Kouzlo dětství je důležitou součástí našich produktů, které jsou speciálně navrženy pro děti odvážné, krásné a s osobností.

Baggy mössa i mönstrat trikå tyg. - 92% Gots certifierd bomull 8% elastan. - Tvättas i 40 grader ut och in, undvik sköljmedel. - Torktumla inte. - Dra lite i mössan efter tvätt. - Normal i stl med mycket strech. - Krympmån i första tvätt 5%. Går att välja till namntryck eller text. Storleksguide: -44 (0-6 mån) -46 (6-9 mån) -48 (9-12 mån) -50 (1-2 år) -52 (2-4 år) -54 (4-6 år)